Niezapomniane chwile na tarasie ⸻

Jesteśmy zespołem zajmującym się sprzedażą designerskich mebli do przestrzeni zewnętrznych – tarasów, stref basenowych, ogrodów, terenów plażowych itp.

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi, pomocy w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania od wyboru i planowania lokalizacji po dostawę i montaż mebli.

Przywiązanie do detali ⸻
Meble dla Twojego ogrodu - nasza pasja.

Wszystkie kolekcje mebli ogrodowych charakteryzują się wygodą i wszechstronnością, a także nienaganną jakością, przy użyciu materiałów takich jak włókno syntetyczne, aluminium, drewno tekowe i niezrównane tkaniny Sunbrella.

Współpracujemy zarówno z klientami korporacyjnymi, jak i prywatnymi odbiorcami dostarczając produkty do aranżacji wnętrz. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm, elastyczność i uprzejmość to główne kryteria pracy na dzisiejszym rynku!

Twoje miejsce do relaksu ⸻
Elegancki wygląd, trwałość i wygoda.

Profesjonalne parasole zewnętrzne, stoły ogrodowe, krzesła na zewnątrz, fotele i sofy na taras i do ogrodu, leżaki, altany, łóżka ogrodowe, krzesła wiszące, wazony i wiele innych. Wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić swoją przestrzeń z klasą i elegancją, od tarasu po ogród lub basen.

Nasze zalety

  • Brak pośredników, a co za tym idzie optymalizacja ostatecznej ceny „od producenta do konsumenta”.
  • Dostępność dużej ilości produktów na magazynie w Polsce.
  • Szybka i bezpieczna dostawa.
  • Możliwość wykonania mebli pod wymiar indywidualny oraz w niestandardowych wykończeniach, a także możliwość wyboru koloru tkaniny na poduszki.
  • Możliwość korzystnych indywidualnych ofert cenowych.